Co można wnieść do Splash Pad?

14.01.2021

Tak, wiele Parków Wodnych  jest zamkniętych poza sezonem. Ale biorąc pod uwagę, że rok 2020 się skończył, a na końcu tunelu jest trochę światła, z pewnością możemy zacząć z niecierpliwością oczekiwać nadchodzącego lata.

Należy pamiętać, że CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) w USA powiedziało nam, że „nie ma dowodów na to, że COVID-19 może przenosić się na ludzi poprzez wody rekreacyjne”, w tym w basenach zewnętrznych, parkach wodnych WPZ

Ponieważ szczepionki są wprowadzane na rynek, wszystko wskazuje na to, że zagrożenie związane z COVID będzie jeszcze mniejsze w tym roku. Oznacza to, że teraz jest idealny moment, aby zacząć planować, co zabrać ze sobą na Wodny Plac Zabaw WATERSYSTEM!

6 rzeczy, które powinieneś wnieść do Splash Pad

Oczywiście możesz mieć własną listę ulubionych. Ale powinny się na nim znajdować następujące elementy.

  • Stroje kąpielowe i zmiana ubrania - jeśli brzmi to oczywiste, byłbyś zaskoczony. Wiele osób decyduje się na korzystanie z podkładki z rozpylaczem w codziennym stroju, co może nie być dobre dla sprzętu.
  • Krem przeciwsłoneczny, czapki i okulary przeciwsłoneczne - wodne place zabaw są znane z braku cienia. Podczas planowania czasu na świeżym powietrzu zawsze powinieneś mieć na swojej liście krem ​​przeciwsłoneczny, czapki, okulary przeciwsłoneczne i inną ochronę przed słońcem.
  • Ręczniki i koce plażowe - nie tylko po to, aby się nimi wytrzeć, ale także zapewnić ciepło i wygodę.
  • Pieluszki do pływania - jeśli kiedykolwiek przyniosłeś dziecko na wodny plac zabaw w zwykłych pieluchach, wiesz, dlaczego są one niezbędne.
  • Przekąski i napoje - dodadzą ci energii i zapewnią nawodnienie, abyś mógł bawić się wodą.
  • Środek do dezynfekcji rąk - w tym roku utrzymujemy to na liście. Wymogi dotyczące bezpieczeństwa COVID, w tym fizyczna odległość, mogą obowiązywać dłużej w niektórych obszarach niż w innych i nie zaszkodzi być przygotowanym.